מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 5) הפעלת/עצירת אנימציות - מקש קיצור 6 שנה לנגודיות גבוהה (מקש קיצור 7)

 הירשמי לניוזלטר שלנו |  משלוח חינם בקנייה ב-99  

 הירשמי לניוזלטר שלנו |  משלוח חינם בקנייה ב-99 ₪ 

הנחיות שימוש באתר

הרשמה:

כדי לרכוש אצלנו פריטים בקלות והנוחות המרבית, מומלץ להירשם לאתר. ההרשמה מאפשרת לך ליהנות מהטבות, לבצע מעקב אחר ההזמנות שלך ווליהנות מהפתעות ייחודית מעת לעת. התהליך קל ונוח: לחצי על 'התחברות' בפינה הימנית העליונה של האתר, הזיני פרטייך, בחרי סיסמה, וזהו - נרשמת. מיד ייווצר עבורך דף אישי, 'האזור שלי', שבו תוכלי לעדכן את הפרטים שלך, לעקוב אחר מצב ההזמנות שלך, לגשת להיסטוריית הפריטים שרכשת - ולכל מה שנוגע לפעולות שביצעת בעבר באתר. 
במידה ואינך מעוניינת לפתוח חשבון, תוכלי לרכוש פריטים באתר כאורחת. לחצי על 'התחברות  בחרי באפשרות "אורח" ובצעי את הרכישה. הפרטים המוזנים בעמוד הקופה משמשים למשלוח החשבונית והחבילה. לאחר השלמת הרכישה כאורחניתן בכל עת להירשם לאתר וליצור חשבון על בסיס הפרטים שהוזנו בהזמנה.
בכל שאלה הנוגעת לאתר, למוצרים המופיעים בו או לבירורים אחרים - שירות הלקוחות שלנו ישמח לסייע לך ולענות על כל שאלה , באמצעות דוא"ל [email protected] או בוואטס אפ:052-5896658 או באמצעות הצ'ט שמופיע בתחתית העמוד

שינוי ושחזור סיסמה:

תוכלי לעדכן את הסיסמה שלך בעמוד 'האזור שלי' . תועברי לעמוד חדש בו תתבקשי למלא את כתובת המייל שאיתה נרשמת. הסיסמה החדשה תישלח אלייך לאחר מספר דקות ישירות לכתובת זו.

קניה באתר:

צפי בפריטים בקטגוריות השונות באתר או חפשי את הפריטים האהובים עליך באמצעות מנוע החיפוש באתר. בכל עמוד פריט שאליו תיכנסי תוכלי לבחור את הצבע והמידה המבוקשים עבורך ולהוסיף את הפריט אל סל הקניות שלך באמצעות הכפתור 'הוספה לסל הקניות'. לאחר סיום הוספת הפריטים תוכלי ללחוץ על כפתור 'מעבר לתשלום' ולסיים את הקניה.

אישור הקניה שלך:

בסיום תהליך הקנייה תועברי לעמוד באתר שבו יוצג לך אישור על ביצוע הקנייה ומספר הזמנה. תוך דקות ספורות מרגע סיום הקנייה ישלח אליך אישור על ההזמנה ופרטים מלאים לכתובת הדוא"ל שלך. במידה והמייל לא הגיע בדקי בספאם או צרי קשר עם שירות הלקוחות שלנו.

אפשרויות תשלום ואבטחה:

ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה כאל, ויזה לאומי, מאסטרקארד, ישראכרט ואמריקן אקספרס.
לא ניתן לשלם במזומן, באמצעות תווי קניה וכרטיסי מתנה טעונים, באמצעות זיכוי או בתלושי שי  - אלו ניתנים למימוש בחנויות גולברי בלבד. על תהליך הסליקה המאובטח באתר אחראית חברת פלאכארד (PELECARD) ,חברת סליקת כרטיסי אשראי והאבטחה המובילה בישראל. החברה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI level 1. לצורך שמירה על אבטחת המידע האישי של הלקוחות, בלי לוותר על מימד רכישה נוחה ומהירה, GOLBARY עושה שימוש בתהליך הצפנה מאובטח של פרטי כרטיס האשראי. לחברה אין אפשרות לעשות שימוש בנתוני הכרטיס, וכל לקוחה יכולה להסיר מידע שמור זה מחשבונה בכל עת.

אפשרויות קניה בתשלומים ללא ריבית באתר:

עד 2 תשלומים בקנייה מעל 200 ₪
עד 3 תשלומים בקנייה מעל 300 ₪
עד 4 תשלומים בקנייה מעל 400 ₪
עד 5 תשלומים בקנייה מעל 500 ₪
עד 6 תשלומים בקנייה מעל 600 ₪

ביצוע חיוב על הזמנה באתר:

החיוב יבוצע באופן אוטומטי ומיידי בעת השלמת תהליך ההזמנה. השלמת תהליך ההזמנה מותנה בקבלת אישור מחברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, תתקבל הודעה על כך בזמן הגלישה.

קוד הנחה באתר:

קוד קופון הוא מספר הנשלח מעת לעת כהטבה ללקוחות גולברי לקנייה באתר בלבד. במידה וקיבלת קוד הנחה תוכלי להקלידו בעת ההזמנה באתר, ולקבל תמורתו הנחה בקנייה באתר. השימוש בקופון הינו ללקוחות רשומות לאתר בלבד.

התחברות