מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 5) הפעלת/עצירת אנימציות - מקש קיצור 6 שנה לנגודיות גבוהה (מקש קיצור 7)

 הירשמי לניוזלטר שלנו |  משלוח חינם בקנייה ב-99  

 הירשמי לניוזלטר שלנו |  משלוח חינם בקנייה ב-99 ₪ 

החלפות והחזרות

להלן מידע על החזרות והחלפות פריטים שנקנו באתר. בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות של גולברי ישמח לסייע לך באמצעות הצ'ט שבתחתית העמוד,  בדוא"ל: office@golbary.co.il

ביטול הזמנה באתר:

ניתן לבטל את העסקה שביצעת באתר בתוך שעה מרגע ההזמנה, בשעות הפעילות של שירות הלקוחות - ימים א'-ה' בין השעות 08:30-16:30

החזרה או החלפת פריטים שנקנו באתר:

תוכלי לקבל זיכוי כספי או להחליף כל פריט שרכשת באתר בתוך 21 יום מהיום שהגיע לידיך ותוך 7 ימים בסייל סוף עונה. מוצרים שנרכשו בחנויות  עודפים – יוחלפו בחנויות עודפים בלבד תוך 7 ימי עסקים מיום הרכישה ובצירוף חשבונית. זיכויים יינתנו עד 48 שעות.  לא ניתן להחזיר פריטים באמצעות שליח או דואר, עליך להגיע לאחת מחנויות גולברי עם הפריט והחשבונית המקורית ותוכלי לקבל זיכוי, מוצר חלופי או החזר כספי לבחירתך.

במידה והתחרטת על הקנייה על אף שהפריט שקנית הגיע באופן תקין, הנך זכאית לזיכוי מלא על הקנייה בתוך 21 יום מרגע קבלתו, ו-7 ימים בסוף עונה למעט דמי המשלוח.

 

תנאי החזרה או החלפה לפריטים שנקנו באתר:

בכדי שתוכלי להחזיר מוצר, או להחליפו באחר עליך להשיב את המוצר לגולברי בצירוף חשבונית מקורית, ובנוסף:

פריטי לבוש צריכים לשאת את התווית המחוברת אליהם, לאחר שלא נעשה בהם כל שימוש.
על תכשיטים ובישום להישאר באריזתם המקורית שלא נפתחה.
הלבשה תחתונה אינה ניתנת להחזרה או החלפה, על פי החוק.
לא נוכל לאפשר החלפת/החזרת פריט שנעשה בו שימוש או שאריזתו נפתחה.

מוצרי ONLINE ONLY: ניתן לבצע ביטול עסקה או לקבל זיכוי בחנויות רשת גולברי בלבד. 

מוצרי FEMINA : לא ניתן לבטל עסקה או לקבל זיכוי על הלבשה תחתונה. 

מוצרי SACARA: ניתן להחליף/להחזיר בחנויות משולבות גולברי-סקארה בלבד: בני ברק, גנדן נתניה, ביג קרית אתא, לב נצרת, ירכא, סילבר.

מוצרי ARENA: ניתן לבצע ביטול עסקה או לקבל זיכוי בחנויות רשת גולברי בלבד 

קטגוריית מוצרי חשמל: התחרטת? במידה וברצונך להחזיר מוצר חשמל שרכשת, ניתן לעשות זאת באמצעות שליח בתוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר ובתנאי שלא נעשה שימוש במוצר והמוצר באריזה תקינה ומקורית.

יש לפנות לשירות הלקוחות שלנו ב  WhatsApp שמספרו 052-5896658. המשלוח כרוך בתשלום של 14 ₪

מוצר החשמל פגום? ישנה תקלה? בנושא מוצרי חשמל בלבד יש לפנות לשירות לקוחות של היבואן חשמל שלום ב  WhatsApp שמספרו 054-8975400 ותופנו לנקודות שירות ותמיכה הקרובה ביותר למקום מגוריכם.

קבלת החזר כספי על החזרת פריט:

תוכלי לקבל החזר כספי אך ורק לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה. לא יינתן החזר כספי במזומן. החזר על פריט שנקנה באתר יתבצע בתוך 21 ימי עסקים או 7 ימי עסקים בסוף עונה מרגע החזרתו. אנו נבטל את העסקה מול חברת האשראי, ולכן אין צורך לפנות אליה ישירות.

ביטול עסקה על ידי גולברי:

הזמנתך עלולה שלא להתבצע אם לאחר סיום הקנייה אזל המוצר שבחרת מן המלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלך ו\או פרטיך המלאים לא נקלטו במערכת.

בכל אחד ממקרים אלה ייצור עמך קשר שירות הלקוחות. לפרטים ובירורים באשר למוצרים ואספקתם ניתן לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של גולברי בדוא"ל office@golbary.co.il 

התחברות