הנחיות לשימוש באתר

הרשמה:

כדי לרכוש אצלנו פריטים בקלות והנוחות המרבית, עלייך קודם כל להירשם לאתר. ההרשמה מאפשרת לך ליהנות מהטבות GOLBARY, ושלל הפתעות שעוד תכירי. התהליך קל ונוח: ליחצי על 'החשבון שלי' בפינה השמאלית העליונה של האתר, הזיני כתובת מייל, בחרי סיסמה, וזהו - נרשמת. מיד ייווצר עבורך דף אישי, 'החשבון שלי', שבו תוכלי לעדכן את הפרטים שלך, לעקוב אחר מצב ההזמנות שלך, לגשת להיסטוריית הפריטים שרכשת - ולכל מה שנוגע לפעולות שביצעת בעבר באתר. בכל שאלה הנוגעת לאתר, למוצרים המופיעים בו או לבירורים אחרים - שירות הלקוחות שלנו ישמח לסייע לך ולענות על כל שאלה באמצעות הדוא"ל office@golbary.co.il, או באמצעות שיחת טלפון למספר 03-9618040 שלוחה 2 או דרך צור קשר בסרגל הכלים ואנו נשמח לחזור אלייך.

שינוי ושחזור סיסמה:

תוכלי לעדכן את הסיסמה שלך בעמוד 'החשבון שלי' ושם גם תוכלי לשנות אותה במקרה ששכחת. במקרה כזה, תועברי לעמוד חדש בו תתבקשי למלא את כתובת המייל שאיתה נרשמת. הסיסמה החדשה תישלח אלייך ישירות לכתובת זו.

עדכון או הוספת כתובת:

תוכלי לשנות את פרטי החיוב או את פרטי כתובת המשלוח שלך בעמוד 'החשבון שלי', באמצעות כפתור 'עריכת כתובת'.

קניה באתר:

גילשי בין הפריטים באתר גולברי באמצעות הקטגוריות השונות, או חפשי את הפריטים האהובים עליך באמצעות מנוע החיפוש באתר. בכל עמוד פריט שאליו תיכנסי תוכלי לבחור את הצבע והמידה המבוקשים עבורך ולהוסיף את הפריט אל ה - SHOPPING BAG שלך באמצעות הכפתור 'הוסיפי לסל'. לאחר סיום הוספת הפריטים ל  SHOPPING BAG תוכלי ללחוץ על כפתור 'לתשלום מאובטח' ולסיים את הקניה.

המחירים הינם בלעדיים לרכישה באתר.

אישור הקניה שלך:

בסיום תהליך הקנייה תועברי לעמוד שבו יוצג לך אישור על ביצוע הקנייה, ומספר הזמנתך. אישור אוטומטי על ההזמנה יישלח גם לכתובת הדוא"ל שלך תוך 48 שעות מרגע סיום הקנייה. במידה והזמנתך תקינה יישלח אליך דוא"ל נוסף ובו אישור על ההזמנה ומספר שילוח. במידה וההזמנה לא התבצעה מכל סיבה שהיא, שירות הלקוחות שלנו ייצור עמך קשר.

אפשרויות תשלום ואבטחה:

על תהליך הסליקה המאובטח באתר אחראית חברת פלאכארד (PELECARD) החברה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI level 1. תוכלי לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה כאל, ויזה לאומי, מאסטרקארד, ישראכרט, דיינרס ואמריקן אקספרס - או באמצעות השירות של PayPal - לא ניתן לשלם במזומן או באמצעות תווי קניה וכרטיסי מתנה טעונים, ,תלושי שי אלו ניתנים למימוש בחנויות גולברי בלבד. לצורך שמירה על אבטחת המידע האישי של הלקוחות, בלי לוותר על מימד רכישה נוחה ומהירה, GOLBARY עושה שימוש בתהליך הצפנה מאובטח של פרטי כרטיס האשראי. לחברה אין אפשרות לעשות שימוש בנתוני הכרטיס, והלקוחה יכולה להסיר מידע שמור זה מחשבונה בכל עת.

אפשרויות קניה בתשלומים ללא ריבית באתר:

  • עד 2 תשלומים בקנייה מעל 200 ₪
  • עד 3 תשלומים בקנייה מעל 300 ₪
  • עד 4 תשלומים בקנייה מעל 400 ₪
  • עד 5 תשלומים בקנייה מעל 500 ₪
  • עד 6 תשלומים בקנייה מעל 600 ₪ 

ביצוע חיוב על הזמנה באתר:

החיוב יבוצע באופן אוטומטי ומיידי בעת השלמת תהליך ההזמנה. השלמת תהליך ההזמנה מותנה בקבלת אישור מחברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, תתקבל הודעה על כך בזמן הגלישה.

קוד הנחה באתר:

קוד הנחה הוא מספר הנשלח מעת לעת כהטבה ללקוחות גולברי לקנייה באתר. במידה וקיבלת קוד הנחה תוכלי להקלידו בעת ההזמנה באתר, ולקבל תמורתו הנחה בקנייה באתר.