מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

הצצה אל מאחורי הקלעים - אילנית לוי בקמפיין לגולברי

הצצה אל מאחורי הקלעים - אילנית לוי בקמפיין לגולברי

אילנית לוי שדה וגולברי צועדים יחד 6 עונות

 

בשנת 2019 אילנית לוי שדה נבחרה להיות הפרזנטורית של גולברי מאז הספיקה ללדת ילדה שלישית, לככב בסדרות חדשות ובטלוויזה ולחגוג יום הולדת 40

 

אילנית לוי שדה,  מלכת היופי לשעבר קיבלה בשנת 2019 תפקיד חדש ונחשק במיוחד:  להחליף את הדוגמנית הבינלאומית  אסתי גינזבורג אחרי 8 עונות כפרזנטורית של בית  האופנה 'גולברי'.

 

מאז עברו 6 עונות ו3 שנים בהם לוי עברה אירועים משמעותיים בחייה החל מיום הולדתה ה40 ועד לידת ביתה השלישית אריאה, והראשונה המשותפת עם בעלה אלירז שדה. כמו כן בשלוש השנים האחרונות השתתפה בסדרות טלוויזיה שהבולטת בניהם היא הדוקו ריאליטי "משפחת שדה" ששודר בהוט לאחרונה.

 

ככל הנראה אילנית לוי שדה, היא אחת מאנשי הטלוויזה העסוקות ביותר בתעשייה. אחרי חתונתה עם מגיש הטלוויזה אלירז שדה ובחירתה לפרזנטורית של בית האופנה  'גולברי' לוי שדה לא ירדה מהמסך, במקביל להנחיית תוכנית בערוץ 12 יחד עם גלית גוטמן "גלית ואילנית", שיחקה בסדרת הנוער האהובה 'זיגי', צילמה את 'העיר הטובה' שעלתה ביולי האחרון ,השתתפה בתוכנית 'MKR המטבח המנצח' יחד עם אחיה אשר לוי וכאמור  צילמה לוי שדה את " משפחת שדה" אשר עוקבת אחרי חיי משפחתה ואחרי חייה העמוסים של לוי כפרזנטורית ואשת טלוויזה.

 

על סט הצילומים האחרון של גולברי, שנערך לרגל השקת קולקציית חורף 2023, כשהיא חמושה בחיוך מאוזן לאוזן, מצויידת בשמלה שחורה מחמיאה וצוות של כ 20 איש  אומרת אילנית: "בית האופנה גולברי הפך להיות הבית השני שלי, אני מתחברת לסגנון ולערכים של המותג והוא טבעי לי וזורם איתי". לדבריה: ידוע שאני חובבת אופנה וזהו מותג שמייצג את הערכים שבהם אני מאמינה: איכות, העצמה נשית  וסגנון חיים.  אני גאה להיות חלק ממשפחת גולברי".